جستجوگر محصولات
خرید پستی نگین شرف الشمس:  برای خرید نگین شرف الشمس پس از کلیک روی دکمه خرید پستی زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید،سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید.
قیمت : 21400 تومان


 

نگین شرف شمس

 

کار حکاکی بر روی نگین شرف الشمس در یک روز سال که موکلین خورشید به زمین می آیند یعنی روز ۱۹ فروردین و در ساعات خاصی امکان پذیر است و عملی بسیار دقیق میباشد.نگین شرف الشمس شامل ۵ اسم اعظم خداوند است که به شکل های مختلفی دیده شده است و حتی گاهی ۵ نام خداوند را بجای اشکال قرار میدهند ، شرف الشمس باید در روز ۱۹ فروردین ماه از طلوع آفتاب تا ظهر نوشته شود.
نقش شرف شمس شامل پنج اسم اعظم خداوند است که آنها را کلمات مبارک الله ، جمیل ، رحمن ، مومن ، نور گفته اند و بجای نقش از پنج حرف اول آنها بصورت ا . ج . ر . م . ن میتوان استفاده کرد ،مرحوم شیخ بهایی هم همین شکل را در کتاب «سرّ المستتر» با اندکی تغییر آورده است. این نقش را علاوه بر عقیق زرد بر روی پارچه یا کاغذ زرد رنگ نیزمیتوان نوشت ، اهل این گونه فنون میگویند که اگر یک بار شرف الشمس به طریق مخصوص نوشته شود، دیگر احتیاجی به تکرار در سال بعد ندارد و اثرش برای همیشه باقی خواهد بود.
حضرت آیت الله کاشانی شرف الشمس را جزء علوم غریبه دانست است : شرف الشمس از علوم غریبه است و این حروف شکل اسم اعظم است و در بعض کتب علمای شیعه دیدم که این شکل از امیرالمؤمنین (ع) میباشد و آثاری مهم از جمله دفع فقر ، رفع بیماری ها ، حفظ از گزند جانوران ، ایمنی از بلایا ، کـسب عزت و بزرگی و … دارد.
شرف شمس
شرف الشمس از منظر امامان
نیروهای اسرارآمیز و ماوراءالطبیعه و پررمز و رازی در جهان پیرامون ما وجود دارد که از بدو خلقت بشر برای حل مشکلات خود به راز آنها پی برده است و از آنها بهره برده است ، یکی از این نیروها انرژی فوق العاده نهفته در سنگ قیمتی شرف الشمس است.
ائمه معصومین (ع) نیزکه از علم الهی بهره مند و از رموز عالم مطلع بودند از این سنگ استفاده میکردند واستفاده از آنرا به دیگران نیز توصیه مینمودند.
امام صادق (ع) : انگشتر شرف الشمس در دست کنید که مبارک است و صاحب آن عاقبتش به خیر و نیکی باشد.
پیامبر (ص) : هر که انگشتر شرف الشمس در دست داشته باشد حاجتش بر آورده میشود.
امام صادق (ع) : انگشتر شرف الشمس باعث ایمنی در سفر است .
امام صادق (ع) : هر که انگشتر شرف الشمس در دست داشته باشد پریشان نشود و عاقبت کارش البته نیکو باشد .
پیامبر اکرم (ص) : انگشتر شرف الشمس در دست کنید مادامی که آدم آن را با خود داشته باشد اندوهی به او نمیرسد.
امام علی (ع) : دو رکعت نماز با انگشتر شرف الشمس بهتر است از هزار رکعت که با آن نباشد .
امام موسی کاظم(ع) : انگشتر شرف الشمس در دست کنید که موجب آسانی است و درآن هیچ دشواری نباشد.
» انگشتر شرف الشمس در اصل همان عقیق زرد میباشد و به سبب دعاهایی که بر روی ان حک میشود نام شرف الشمس بر ان نهاده شده است.

نگین شرف الشمس

نگین شرف الشمس
برخی از خصوصیات نگین شرف الشمس
گشایش امور و مشکلات ، باز شدن درهای رزق و روزی ،عزت و مقام یافتن ، حفاظت از شر بلایا و دشمنان ،حفاظت اموال ،حفاظت در مقابل بدگویان زبان بند ، بخت گشای بسیار موثر ، جلب محبت و احترام و مجذوب نمودن افراد و …
هدیه با ارزش را افراد ژرف نگر میتوانند انتخاب کنند ، شاید تا کنون به مشخصات هدیه های ماندگار توجه نکرده اید ، که چرا هدیه ای بعد از چند روز لطف خود را از دست داده و در گوشه ای خاک میخورد و در مقابل هدیه ای برای سالیان دراز و یا حتی برای تمام عمر باقی میماند ، جواب در این نکته است که هرچه هدیه با نیازهای فرد تطابق داشته باشد و هر اندازه منحصر بفرد باشد و هر میزان که بتواند کارایی خاص خود را برای سالیان سال حفظ نماید آن هدیه ویژگی ماندگاری را در خود خواهد داشت.
شرف الشمس هدیه ای نفیس که ثروت را به ارمغان می آورد و انسان را از گزند طلسمات و جادو و هر جن و انسی مصون میدارد ، ویژگی حفاظت کننده آن بقدری کاراست که برخی افراد از آن صرفا بعنوان حرز قدرتمند و نفوذ ناپذیر استفاده میکنند ، اغلب افراد ثروتمند وتاجران بزرگ ، صاحبان قدرت و نفوذ و اربابان علم وحکمت بی آن دیده نمیشوند و نکته جالب توجه در پنهان نگاه داشتن خواص بی مانند آن است.
احادیث و روایات معتبر فراوانی در باب فضیلت کاربرد آن موجود است و میگویند که خواص نقش حک شده شرف الشمس بر روی عقیق زرد از دو جنبه اهمیت دارد یکی در خواص عقیق نهفته است و دیگری در قدرت اسم اعظم الهی.
بی هیچ تردیدی آثار سریع و متداوم این نگین در بسط و گسترش رزق و روزی مورد تایید همگان است و گشایش امور را در سریعترین زمان بشکل کاملا مشهودی ایجاد مینماید ، عقاید گوناگونی موجود است که نقش نگین سلیمان نبی (ع) را شرف الشمس میدانند که قدرت سلطنت بر ملک و ثروت بی اندازه او را برایش میسر ساخته بود.
علم متافیزیک خاصیت متافیزیکی و مغناطیسی شرف الشمس بسیار بیشتر و بزرگ تر از مهره مار است ؛ شرف الشمس با خصوصیات منحصر بفردش که ناشی از اسم اعظم الهیست میتواند انسان را در مسیر صلاح و رستگاری حفظ نماید.
نگین شرف الشمس بی شک از مظاهر کامل نیروهای ماورائی و غیبی است که در عین واحد خواص گوهری عقیق اصل زرد رنگ و اسم اعظم الهی را دارد ، این گوهر گرانقیمت که باقیمت بسیار نازلی داد و ستد میشود خصوصیات یک یادگار تمام عمر را دارد که شناخت آن برای شما خالی از لطف نخواهد بود.
هرگاه خواستید توضیحات کاملی از شرف الشمس بخوانید حتما داستان حضرت سلیمان نبی (ع) و ملکه صبا را در این باب مطالعه فرمایید.
» شرف الشمس باید اصل باشد یعنی در روز و ساعت خاص با آدابی خاص حک شود و آن روزی نیست جز ۱۹ فروردین هر سال شمسی که اگر غیر از این تاریخ حکاکی شود هیچ خاصیتی نخواهد داشت.
نگین های تقدیمی توسط تعدادی از اساتید برجسته ، با دقت و ظرافت و با توجه به آداب و زمان در ساعات گفته شده و در روز ۱۹ فروردین دعا نویسی شده است.
این نگین ها با ضمانت اصل بودن ارائه میشوند.
دعای شرف شمس که باید بر نگین خوانده شود:
بسم الله الرّحمن الرّحیم
اَللّهُم اِنّی اَسئَلُکَ بِالهاءِ مِنْ اِسمِکَ الْاَعظَم و بالثَلآثِ العِصّیِ و بالالَفِ المُقَّّوِم و بِالمِیمِ الطَمیس الاَبتَر و بالسِّلمِ و بالاَربَعَه الَتِی ه‍ِی کالکَفِ بِلا مُعصَم و بِالهاءِ المَشقُوقَه و بالواوِ المُعظَّم صوره اِسمکَ الشَّریفِ الاَعظَم اَن تُصَلِیَ علی سَیِّدِنا مُحمَّدِ وَ آلِهِ بعدد حروف ماجری بِالقلم و اَن تَقضِی حاجَتِی.
شرف شمس مورد تایید اکثر علما می باشد.

iconقیمت: 21400 تومان
iconتعداد: موجود
iconكد محصول: 2314
iconدسته بندی: انگشتر,دیگر

iconروش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.
icon


  • روال کاری فروشگاه بطور کلی به این شرح است :
    فروشگاه اینترنتی ما با شرکت پست ایران قرارداد همکاری داشته و عضو بزرگترین سیستم خرید و فروش اینترنتی در ایران است.
    شما کالا خود را انتخاب میکنید و از طریق سیستم هوشمند خرید پستی فروشگاه ما مشخصات شما در سیستم ثبت میشوند .
    در صورتی که سفارش شما دارای نقص جزئی باشد ، از پشتیبانی فروشگاه ما برای رفع نقص سفارش با شما تماس گرفته می شود و در صورتی که سفارش کاملا ناقص باشد لغو میشود
    بعد از تحویل گرفتن کالا، هزینه سفارش را به مامور پست می پردازید .

با این روش دیگر نیازی به مراجعه به بانک و واریز وجه نخواهید داشت بلکه بعد از دریافت کالا در منزل مبلغ آن را میپردازید !